Využijte přínosy identifikačních karet s fotografií, které zvyšují bezpečnost ve firmě a přispívají k efektivitě docházkového systému. Mezi hlavní výhody karet s fotografií patří:

  • vizuální ověření totožnosti držitele karty
  • účinná evidence a kontrola docházky
  • vlastní design podle firemní identity
  • možnost okamžité výroby a personalizace karty
  • ochrana proti nepovolené duplikaci karty

Klíčové důvody, proč ID karty s fotografií řešit s CardHouse

Někdy je opravdu obtížné poznat, co je při výběru řešení pro tisk identifikačních karet s fotografií skutečně podstatné a co je jen marketingová, rádoby odborná hantýrka. Jako specialisté na zajištění identity a její ověřování vám jsme prospěšní z těchto důvodů:

1. Navrhneme řešení, které má smysl

Pro dosažení těch nejlepších výsledků je vždy vhodné zvážit všechny podmínky a možnosti. Proto při tvorbě identifikačních karet s fotografií doporučujeme naše specializovaná řešení tvorby plastových karet. S výběrem vhodné technologie Vám pomohou naši specialisté.

2. Poradíme, co potřebujete pro tisk karet s fotografií

Plastové identifikační karty zásadně zefektivňují evidenci docházky a kontrolu přístupu. Zde popisujeme základní potřeby a vybavení k vytvoření identifikačních průkazů pro zaměstnance.

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete pro tisk identifikačních karet>>

Set pro výrobu ID karet

3. Dáme vám podrobné informace pro výběr vhodné tiskárny ID karet

Chcete v klidu prozkoumat, jak vybrat vhodné řešení pro tisk plastových karet? Na Cardblogu pro vás máme spoustu hodnotných informací, které vám usnadní volbu. 

Přečtěte si článek: Jak vybrat vhodnou tiskárnu ID karet

Karty s fotografií zajišťují vyšší bezpečnost i parádní image firmy

Identifikační karty opatřené fotografií poskytují vizuální ověření totožnosti držitele karty na základě fotografie a dalších osobních údajů jako je jméno, identifikační číslo, čárový kód, bezkontaktní čip nebo podpis. 

I když je primární určení karty ověření totožnosti jejího držitele, obvykle je také karta zároveň nástrojem pro kontrolu přístupu a docházky. V kombinaci s vhodnou technologií bezkontaktního čipu zjednodušuje identifikační karta každodenní rutiny jako registrace v docházkovém systému, nebo otevření dveří s omezeným přístupem.

Kvalitní fotografie je nedílnou součástí každého průkazu totožnosti a podtrhuje celkovou image společnosti. Nic nezkazí dojem z jinak sofistikovaného kartového systému víc, než špatná fotografie. 

Spojte se se specialisty na řešení ID karet s fotografií

Společně s naší mateřskou společností ESP Holding a.s. máme za sebou více než 20 let zkušeností. Našich systémů využívají stovky firem a institucí. Zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky. Kontaktujte nás.