Karty s fotografií pro vyšší bezpečnost

Identifikační karty opatřené fotografií poskytují vizuální ověření totožnosti držitele karty na základě fotografie a dalších osobních údajů jako je jméno, identifikační číslo, čárový kód, bezkontaktní čip nebo podpis. I když je primární určení karty ověření totožnosti jejího držitele, obvykle je také karta zároveň nástrojem pro kontrolu přístupu a docházky. V kombinaci s vhodnou technologií bezkontaktního čipu zjednodušuje identifikační karta každodenní rutiny jako registrace v docházkovém systému, nebo otevření dveří s omezeným přístupem.

Aby karta nedělala ostudu

Kvalitní fotografie je nedílnou součástí každého průkazu totožnosti a podtrhuje celkovou image Vaší společnosti. Nic nezkazí dojem z jinak sofistikovaného kartového systému víc, než špatná fotografie. Pro dosažení těch nejlepších výsledků je vždy vhodné zvážit všechny podmínky a možnosti a proto při tvorbě identifikačních karet s fotografií doporučujeme naše specializovaná řešení tvorby plastových karet. S výběrem vhodné technologie Vám pomohou naši specialisté.

Obrázek tiskárny XID8300

Co potřebujete pro tisk karet s fotografií?

Plastové identifikační karty zásadně zefektivňují evidenci docházky a kontrolu přístupu. Zde popisujeme základní potřeby a vybavení k vytvoření identifikačních průkazů pro zaměstnance....

Jak vybrat vhodnou tiskárnu ID karet?

Někdy je opravdu obtížné poznat, co je skutečně podstatné a co je jen marketingová, rádoby odborná hantýrka. Tento článek by Vám měl pomoci s výběrem vhodného řešení tisku plastových karet právě pro Vaše potřeby.