Laserová personalizace pro vysoce zabezpečené ID karty

Personalizace ID karet pomocí laseru je hi-tech řešení pro zabezpečení identifikačních karet. Podporuje tisk o rozlišení až 1600 dpi a možnost integrace řady bezpečnostních prvků na úrovni mezinárodních profesionálních standardů. Laserové personalizační stroje nabízí takovou míru ochrany karet, kdy je padělání nebo pozměňování prakticky nemožné.

Cardhouse nabízí dvě modulární stolní řešení: Matica LCP8000, využívající technologii barevného retransferového tisku v kombinaci s laserovou gravírkou a Matica LES8000, výkonný, ale kompaktní stroj pouze pro gravirování laserem.

LCP8000: modulární systém pro HD tisk a laserové gravírování

Tři komponenty, tři různé úkoly. Modul retransferového tisku Matica XID8600 nabízí živý plnobarevný tisk přesahující hranu karty tzv. retransfer. Kompaktní laserová jednotka provádí samotné gravírování. Přídavný laminovací modul zvyšuje životnost a odolnost karet. Tisk, gravírování a laminování jsou provedeny automaticky v jediném průchodu systémem.

LES8000: rychlá a kompaktní laserová jednotka

Kompaktní gravírovací jednotka LES8000 je zvláště vhodná, pokud se rozhodnete pouze pro laserovou personalizaci bez barevného tisku. LES8000 umožní jednostranný a oboustranný "tisk" fotografií v odstínech šedé a také aplikaci vysoce kontrastního textu s velmi jemným rozlišením. Volitelně lze také jednotku vybavit možností tvorby CLI a MLI prvků. LES8000 nabízí výkon průmyslového laseru zkomprimovaný do stolního řešení o hmotnosti do 32kg.

Využijte bezkonkurenční ochranu proti padělání

Laserové systémy Matica nabízí několik možností kódování, jako je magnetický proužek, kontaktní a bezkontaktní technologie. Pokročilá inteligentní správa zařízení umožňuje připojit až deset jednotlivých strojů k vytvoření paralelního pracovního postupu. To vám umožní výrazně snížit dobu tisku nebo uspokojit nároky na vyšší objem karet bez snížení rychlosti. LES8000 lze také kombinovat s laminovacím modulem, který nabízí čiré nebo holografické fólie pro dodatečnou ochranu. Oba stroje Matica s laserovou personalizací byly navrženy tak, aby chránily Vaše karty na nejvyšší dosažitelné úrovni v kategorii stolních zařízení.

Dostupné bezpečnostní prvky

  • mikrotext
  • hmatové značky
  • CLI a MLI
  • gradientový UV tisk s vysokým rozlišením (až 600dpi)
  • IPI ™ a LetterScreen ™ (Jura JSP)
  • LPI® a FUSE®-ID (G & D)
  • tru / window ™ LOCK (by Trüb AG)
  • elektronické giloše
  • zakázkové holografické fólie pro ochranu povrchu

Tyto prvky lze vzájemně kombinovat a vytvořit tak prakticky nepřekonatelnou ochanu Id karet