Vytiskněte svým klientům očkovací certifikát na praktickou plastovou kartu s QR kódem a zajistěte tak, že si pobyt ve vašem zařízení a jeho okolí užijí bez omezení. Certifikát o provedené vakcinaci na plastové kartě je mnohem bezpečnější, odolnější a spolehlivější řešení než aplikace se certifikátem o vakcinaci na mobilním telefonu nebo vytištěný QR kód na obyčejném papíru.

Jak to funguje?

Ať už provozujete hotel, lyžařské centrum, nebo plážový resort – zkrátka zařízení, ve kterém vaši klienti nějakou dobu pobudou – můžete jim zjednodušit život vytištěním plastové karty, která bude obsahovat všechna data pro bezproblémové a praktické ověřování jejich očkování.

 1. Pomocí dotykového mobilního terminálu naskenujete QR kód klienta
 2. Data se bezdrátově odešlou do tiskárny, která zahájí tisk
 3. Do 17 vteřin je karta vytištěna

Co je součástí řešení?

 • Tiskárna plastových karet
 • Dotykový mobilní terminál pro načítání QR kódů
 • Tisková páska pro tisk 450 karet

Jaké má očkovací certifikát na kartě výhody?

Plastová karta vs. mobilní telefon

 • Plastová karta nemá baterii
  Nikomu se nestane, že by se nebyl schopen prokázat platným očkováním kvůli vybitému mobilu.
 • Plastová karta je mnohem odolnější
  Plastová karta je oproti mobilu téměř nerozbitná, nemá omezenou provozní teplotu a nevadí jí vlhkost ani voda.
 • Plastová karta je stále k dispozici
  Plastová karta je stále provozuschopná, není závislá na dostupnosti serverů a datovém připojení a není třeba ji aktualizovat.
 • Vytištění plastové karty je bezpečné
  Během celého procesu se neukládají data, ani se neodesílají na server.

Plastová karta vs. vytištěný QR kód na papíru

 • Plastová karta se jako papír nerozmočí, časem se nepotrhá kvůli častému nošení, je mnohem skladnější a není třeba ji překládat, vejde se do peněženky a je dlouhodobě čitelná.

Pro koho je tisk plastových karet s očkováním nejlepším řešením?

Hotelové resorty / aqua parky / zábavní parky / fitness centra

Nabídněte svým hostům možnost vytisknutí QR kódu na plastové kartě. Mají tak možnost prokazovat se i ve chvílích, kdy nemohou nebo nechtějí mít mobilní telefony či papírové certifikáty u sebe – například kvůli vodě nebo sportu – na plážích, v aquaparcích a bazénech, fitness / wellness centrech nebo v zábavních parcích.

Lyžařské resorty

Mobilní telefony jsou velmi citlivé na nízké teploty a většina z nich se ve vysokohorských podmínkách dříve nebo později vypne. Vytiskněte plastovou kartu návštěvníkům s průkazným QR kódem k permanentce na vlek nebo při vstupu do lyžařského areálu, aby se mohli platným očkováním kdykoli bez problémů prokázat – třeba v přilehlých restauracích, které zvyšují hodnotu vašeho areálu.

Turistické hotely

Kvalita servisu a atraktivity ubytovacího zařízení stoupá s doporučeními těch nejlepších restaurací v okolí, pamětihodností, sportovišť, míst s kulturním vyžitím nebo přírodních krás, které mohou hosté v okolí vašeho ubytování navštívit. Vybavte své hosty plastovou kartou s průkazem o očkování, ať mají jistotu, že budou do vámi doporučených míst vpuštěni.

Luxusní hotely

Dejte svým hostům najevo, že vám záleží na jejich zdraví a maximálním pohodlí. Nabídněte jim výtisk průkazné karty, který je během pobytu ve vašem zařízení zbaví obav ze situací, kdy se nebudou moci z důvodu limitovanosti mobilního telefonu prokázat údaji o očkování. Zároveň tak posílíte svou značku.

Bezpečnost

Ne vždy je vhodné nosit u sebe drahý mobilní telefon s očkovacím certifikátem – třeba na pláži u moře – nebo ho nechávat v chatrně zabezpečených skříňkách v přilehlých sportovištích nebo akvaparcích. S očkovacím certifikátem na kartě lze ponechat mobilní telefon v bezpečí hotelového pokoje, jak byli návštěvníci v těchto případech doposud zvyklí.