S řešením Edikio Guest zvládnete tisk karet rychle sami. I při potřebě Bufetky často měnit

  • Získejte ideální nástroj pro jednoduchou tvorbu elegantních popisů a cedulek k pokrmům.
  • Profesionální označení při servírování pokrmů.
  • Flexibilní, rychlý a pohodlný tisk a údržba Bufetek přímo v provozně.
  • Certifikace pro styk s potravinami.Vyrábějte si atraktivní Bufetky sami v okamžiku potřeby>>

Servírujte informace o pokrmech, složení a alergenech přehledně

Představte si, že váš host stojí před švédským stolem. Chce si vybrat z chutných pokrmů, ale neví si rady. Možná je cizinec a nezná místní kuchyni. Možná je alergický na určitou ingredienci. Možná chce znát složení, protože nemá rád rajčata.
Tiskem personalizovaných karet Bufetek předložíte hostům užitečné informace na designově propracovaných cedulkách.


Vizuálně přitažlivá image značky

Sjednotíte vzhled značky pomocí názvu podniku, loga, barevných kombinací včetně zlaté a stříbrné metalické. Šmrnc dodá také zvýraznění nabídky specialit použitím odlišných barev podklad a dotisku.

Jasné a praktické informace

Poskytnete hostům veškeré informace, které hosté potřebují. Pomůžete jim rychle se rozhodnout. Vytiskněte kartičky produktů ve 2 jazycích, s ingrediencemi, alergeny a zkraťte frontu.

Tisk karet během minut kdekoliv

Řešení Edikio Guest vám nabízí nezávislost. Karty si snadno vytisknete při rautu, snídani formou švédského stolu, na svatbě, golfovém turnaji nebo na jakékoliv jiné akci. Aktuální Bufetky jsou za pár minut na stolech.

Hygienické, z nezávadných materiálů

Bufetky jsou vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů, hygienické, odolné a snadno se čistí. Díky speciálním materiálům je můžete omývat v desinfekčním roztoku, nebo v myčce nádobí.

Flexibilita pro umístění k pokrmům

Bufetky můžete různě přehýbat a skládat. Zvýšíte možnosti prezentace pokrmů a zajistíte, že se označení nachází vždy v optimální poloze a velikosti s ohledem na konkrétní stůl, pokrm, menu.

Přidaná hodnota při plnění očekávání hostů

Hosté očekávají během svého pobytu zážitek z jídla. Kvalita stravovacích služeb ovlivňuje to, zda se hosté rozhodnou navštívit zařízení znovu i v budoucnu a zda ho dále doporučí.

Kombinace špičkových tiskáren Evolis a výkonného software

Řešení tisku plastových karet Bufetek je založeno na osvědčené platformě Edikio Guest, tedy kombinaci tiskáren Evolis a výkonného software, který byl speciálně navržen pro potřeby návrhu a tisku často se měnících cedulek k pokrmům.
S řešením získáte praktický nástroj pro jednoduchou tvorbu elegantních popisků a cedulek k pokrmům s možností definice různých designů a samozřejmě v různých jazykových variantách.

Připravené piktogramy pro značení alergenů a další obsah

Software obsahuje široký výběr vhodného a přizpůsobitelného obsahu. Najdete v něm více než 350 ikon a bohatou knihovnu šablon dokumentů pro štítky bufetu nebo další aplikace.

Software s průvodcem, který používáte snadno

Software je navržený speciálně pro hostitelské služby. Zahrnuje velký výběr obsahu přizpůsobeného nejen pro tisk karet Bufetek, ale také pro:
  • Karty pro události.
  • Propagační karty.
  • Štítky na zavazadla.
  • VIP karty.
  • Zaměstnanecké visačky.

Využijte kompletní tiskové řešení "vše v jednom" od CardHouse

Vyberte si kompletní sadu pro výrobu vlastních Bufetek. Pořídíte ji ve 2 variantách v našem e-shopu.

Edikio GUEST Access

Pro menší hotely a pensiony s možností potisku jednoduchých bufetek formátu kreditní karty 54x86mm v bílé a černé barvě.

Edikio GUEST Flex

Pro hotely a cateringové firmy nabízí plně barevný tisk, metalické odstíny tisku a také větší výběr formátu bufetek od velikosti kreditní karty 54x86mm až po prodloužený formát 50x150mm.

Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás formulářem níže.