CardPresso


Tiskový software CardPresso je univerzální nástroj pro návrh, tisk a kódování identifikačních plastových karet s uživatelsky přívětivým grafickým rozhraním. CardPresso je navržen pro nejlepší výkon s rozsáhlými databázemi. CardPresso usnadňuje všechny běžné typy úkolů souvisejících s kartovou produkcí, jako je návrh, tisk a kódování magnetických karet a správu postupů pro čipové karty. Rychlá technická podpora, nepřetržitý vývoj a bezplatné aktualizace zaručují, že budete mít vždy perfektně vyladěný nástroj pro produkci ID karet. CardPresso je dodáván v několika úrovních s různou nabídkou funkcí: XXS, XS, XM, XL, XXL. CardPresso je kompatibilní s většinou dostupných kartových tiskáren a je to také naše nejprodávanější tisková aplikace.

Nabídka produktů CardPresso

Zebra CardStudio


Zebra CardStudio je snadno ovladatelný tiskový software speciálně navržený pro tiskárny karet Zebra. Aplikace je dodávána ve verzích Classic, Standard a Professional s různou nabídkou funkcí pro design, kódování nebo databázové připojení. Mezi aplikacemi je možnost upgradovat na vyšší verzi podle toho, jak porostou Vaše nároky na tvorbu ID karet. Podpora a vývoj společnosti Zebra je zárukou 100% kompatibiltiy s tiskárnami karet Zebra a umožňuje maximální využití těchto oblíbených tiskáren. V případě zájmu o tento SW nás prosím kontaktujte pomocí formuláře ve spodní části stránky.

Zakázkový vývoj software CardPress


Výkonné softwarové řešení pro návrh na tisk plastových karet. Spojuje výhody běžného SW pro potisk karet a velkých zakázkových aplikací. CardPress Enterprise jsme vytvořili pro náročné aplikace, kde již nevyhoví běžně dodávaná aplikace. Běžně dodávaný tzv. krabicový software často nepokrývá různorodé potřeby zákazníků. Náš tým specialistů je připraven Vám pomoci s řešením i velmi rozsáhlých požadavků na integraci technologií identifikace osob do již fungujícího systému, nebo tvorbu zcela nové aplikace. Nabízíme zakázková řešení pro tvorbu a správu ID karet založená na moderních technologiích jako RFID včetně UHF, čárových kódech (2D a 3D), OCR popř. biometrických prvcích.

Naše řešení pomáhají:

  • rychle a bezpečně identifikovat osoby, zboží a majetek
  • kontrolovat přístup osob do chráněných prostor
  • zaznamenávat činnost, pohyb a stav sledovaných subjektů
  • registrovat účastníky konferencí a také sportovních, kulturních a vzdělávacích událostí
  • provádět platební transakce (mikroplatby)
  • zvyšovat efektivitu nejrůznějších procesů
  • zvyšovat bezpečnost osob, dat a majetku obecně

CardPress využívají významné značky na našem trhu - více viz. reference CardPress