Věrnostní karty jsou používány zejména v obchodních řetězcích, klubech, fitcentrech a dalších jako velmi užitečný nástroj k udržení, nebo dokonce získání zákazníka.

Kvalitní věrnostní karta jako součást dobře nastaveného věrnostního programu zvyšuje image společnosti a pomáhá zvýšit atraktivitu nabízených služeb pomocí různých bonusů, odměn nebo slev.

Investice do bonitních zákazníků formou věrnostního programu založeného na plastových kartách navíc nabízí kromě umístění důležitých údajů o zákazníkovi a loga či motta Vaší společnosti možnosti dalších reklamních sdělení třeba na zadní straně. Zadní stranu takové karty můžete kdykoli nabídnout Vašim obchodním partnerům jako reklamní plochu, nebo ji použijte pro své účely.

V závislosti na funkci věrnostního programu je karta vybavena buď magnetickým pruhem, čárovým kódem nebo čipem. Magnetické karty a čipové karty umožňují čtení a zápis, proto lze údaje o zákazníkovi uchovávat přímo na kartě a kdykoli je přečíst a změnit.

A když je potřeba kartu vydat ihned, bez čekání?

Nabízíme nejširší výběr tiskáren plastových karet na českém trhu. Poradíme Vám při výběru technologie vhodné právě pro Váš projekt. Například námi předtisknuté karty z ofsetu můžete pomocí stolní tiskárny karet personalizovat v okamžiku potřeby. Je na Vás, zda bude karta obsahovat pouze jméno a příjmení, nebo také připojíte fotografii, nebo logo či jinou proměnnou grafiku. Nabízíme širokou řadu jedinečných řešení, která jsou stejně flexibilní a individuální jako vaše potřeby.