Rychlé a spolehlivé tiskárny karet Zebra ZXP Series 7 nabízí 10 převratných vylepšení a aktualizací, které poskytují zákazníkům ještě více možností, jak splnit náročné požadavky na tisk karet.

Tiskárna karet ZXP Series 7, proslavená svou fotografickou kvalitou tisku ve středně- i vysokoobjemových aplikacích, přináší maximální výkon za výjimečnou cenu. Zákazníci mohou snadno a pohodlně provést upgrade stávající tiskárny Zebra ZXP Series 7 a využít tak nových funkcí navržených pro vylepšení kvality tisku a zvýšení ochrany karet, či zajistit vyšší zabezpečení, snížit množství odpadu a minimalizovat prostoje.

Nové funkce tiskáren ZXP Series 7 přináší zákazníkům mnoho výhod

  • RFID UHF kodér pro zabezpečení přístupu, vzdálenou lokalizaci a identifikaci
  • Integrovaný snímač čárového kódu s možností čtení serializovaných karet pro vyšší zabezpečení
  • Možnost bezdrátového připojení standardu 802.11b/g. Toto řešení přináší možnost bezdrátového tisku
  • Nová aktualizační sada Zebra Duo-Print™ pro oboustranný tisk – dodatečný upgrade jednostranné tiskárny na oboustrannou
  • Řada nových barvicích pásek poskytuje nejvšestrannější možnosti tisku na trhu.

Aplikace

  • Prostředí se středními a vysokými objemy tisků
  • Prostředí s vysokým zabezpečením

Inovace na osvědčené platformě

Podívejte se, jak nová převratná vylepšení tiskáren ZXP Series 7 přinášejí vyšší výkon, snadnou integraci a nízké provozní náklady. Detailní popis naleznete v příloze.

Proč koupit tiskárny karet Zebra u CardHouse ?

CardHouse s.r.o. zastupuje společnost Zebra na českém trhu již od roku 2001. O nejvyšší kvalitu služeb se stará tým pečlivě vyškolených specialistů, certifikovaných přímo výrobcem. Pomáháme našim zákazníkům nejen při nákupu nejvhodnější technologie, ale také se vždy dobře postaráme o bezproblémový provoz. Podrobné informace o tiskárnách Zebra na našem e-shopu: Zebra ZXP Series 71 Zebra ZXP Series 72