Evolis Agilia. Nová retransferová tiskárna, která mění pravidla hry

Značka Evolis je světovým lídrem v produkci tiskáren plastových karet. Právě uvádí nejnovější přírůstek do portfolia, který byl 100% navržený a vyrobený ve vlastním závodě ve Francii. Čím je tato retransferová tiskárna výjimečná kromě toho, že nabízí nejlepší poměr ceny, kvality a funkčnosti? 

Evolis. Specialista na tiskárny karet, který je tahounem inovací

Evolis je francouzská společnost, která se zaměřuje na výrobu a distribuci tiskáren plastových karet. Byla založena teprve v roce 2000 a od té doby se stala jedním z předních světových výrobců tiskáren pro identifikaci a personalizaci plastových karet. Značka Evolis je známá pro své inovace. Tiskárny Evolis jsou zároveň oblíbené pro svou spolehlivost a výkon, díky čemuž je možné tisknout i velký objem karet v nekompromisní kvalitě

U Každé další novinky lze očekávat zásadní vylepšení. To se týká nové tiskárny Evolis Agilia, kterou sama značka nazývá jako “The Game Changer”. V čem je tiskárna karet tak výjimečná?

Evolis Agilia jde nad rámec očekávané funkčnosti a výkonu

Značka Evolis chtěla svým novým produktem rozvířit vodu na trhu tiskáren plastových karet. Tak, aby byla konkurenceschopná a ještě víc. Evolis Agilia tak spojuje všechny nejlepší funkce a parametry, které při tisku plastových karet potřebujete. 

S tiskárnou Agilia můžete tisknout v rozlišení až 600 dpi i přes okraj na širokou škálu typů karet. Agilia jde však ještě dál, aby naplnila potřeby všech uživatelů, například:

  • Nabízí více možností kódování, například mikrotexty s vysokým rozlišením nebo tisk QR kódů. 
  • Je vybavená zásobníkem na 100 karet a k tomu podavačem na 200 karet
  • Uživatelé ocení optimalizované uživatelské prostředí a moderní aplikaci pro tisk ze smartphonů nebo tabletů. 
  • Rychlost tisku je 150 karet za hodinu (jednostranných). 100 karet za hodinu oboustranným tiskem

100% řešení Evolis, které nabízí nejvyšší úroveň funkčnosti a flexibility 

Tiskárna Evolis Agila staví na inovacích, se kterými započala už u modelu Primacy 2. Posouvá je však ještě o kus dál, protože v Evolis Agilia spojila své nejlepší know-how, funkčnost a výkon. Zákazníci tak mohou získat špičkové řešení, které vyniká výtečným poměrem kvality, funkčnosti a ceny. 

Objevte všechny parametry Evolis Agilia