Čtečka občanských průkazů IDENTIV uTRust 2700R

Cena
310 Kč bez DPH (375,10 Kč s DPH)

Výrobce

Kód produktu
UTRUST2700R

Kontaktujte nás - Zboží můžete nezávazně poptat.

USB čtečka elektronického občanského průkazu. Splňuje EMV FIPS 201 RoHS. Kompatibilní také s většinou e­‑banking aplikací. Plug and Play provoz. Více

Stolní čtečka kontaktních čipových karet smartcard Identiv uTrust2700 R s připojením k PC pomocí USB je ideální snímač čipových karet určený pro celou řadu bezpečnostních aplikací. Identiv uTrust 2700 R poskytuje plnou kompatibilitu se všemi hlavními průmyslovými standardy, jako jsou ISO/IEC 7816, USB CCID, PC/SC a Microsoft WHQL, pracuje bez problémů prakticky se všemi kontaktními čipovými kartami a PC operačními systémy.

Plná podpora a shoda se standardy EMV 2011 a GSA FIPS 201 rozšiřuje každodenní použití na aplikace vyžadující dodatečné zabezpečení a ochranu dat.

uTrust 2700 R představuje dokonalou kombinaci moderního stylového designu, ergonomické manipulace a kompaktní velikosti. Zvýšená přenosová rychlost dat z karet na až 600 kbps s podporou TA1=97 zajišťuje co nejkratší možnou dobu transakce pro maximální pohodlí koncového uživatele.

Technologie SmartOS™ společnosti Identiv nabízí snadnou a kompletní podporu všech hlavních typů čipových karet.

S uTrust 2700 R koncový uživatel využije pohodlí, efektivitu transakcí, zabezpečení a spolehlivost pro aplikace, jako jsou přihlášení do sítě, autentizace a jednotné přihlášení (Single Sign-On – SSO) v systému Windows, bankovní a bezhotovostní platební aplikace, stejně jako aplikace s vysokým zabezpečením pro vládní potřeby.
 

Čtečka Identiv uTrust 2700R je vhodná pro čtení občanských průkazů s čipem vydávaných od července 2018

Využití:

  • e­‑Government - Občanské průkazy

  • e­‑banking, e­‑platby, PKI

  • zabezpečení PC a sítí

  • věrnostní programy

Detailní informace a ovladače k Identiv uTrust najdete na stránkách výrobce: https://www.identiv.com/products/smart-card-readers/contact/2700f/

Parametry

Rozhraní USB
Typ čtečky Kontaktní