Fargo HDP5600 600DPI oboustranná tiskárna karet

Cena
105 930 Kč bez DPH (128 175,30 Kč s DPH)

Výrobce

Kód produktu
93640

Kontaktujte nás - Zboží můžete nezávazně poptat.

Oboustranná retransferová tiskárna karet Fargo HDP5600 600DPI je vhodná jako jako vstupní model do technologie nepřímého tisku. Nabízí příznivou pořizovací cenu a nízké provozní náklady. Model 93640 nabízí Ethernet v základu a 36měsíční záruku v ceně. Výhodou je vysoké tiskové rozlišení 600DPI. Více

Tiskárna Fargo HDP5600 600DPI model 93640 je vhodná pro tisk identifikačních karet s bezkontaktním čipem. Tiskárnu HDP5600 doporučujeme pro aplikace s menším objemem tisků, jako vstupní model do technologie nepřímého tisku. Její plastové šasi není určeno pro nárazově vysokou zátěž, skvěle ale vyhoví zákazníkům, kteří potřebují ročně vytisknout do 2500 karet.

Vlastnosti tiskárny Rargo HDP5600

Výjimečná kvalita obrazu

HDP5600 byla zkonstruována s technologií vysokého rozlišení pro potisk v sytějších a živějších barvách s rozlišením 600 DPI. Vzhledem k tomu, že jde o retransferovou tiskárnu, tiskne skutečně po celé ploše karty, na rozdíl od standardních tiskáren s přímým potiskem, které nechávají kolem obvodu karty bílý okraj. Další výhodou je schopnost tisknout na film, který je následně přenesen na povrch karty, takže s ní tisková hlava nepřichází vůbec do kontaktu (což je užitečné pro technologické karty s integrovanými anténami, obvody, nebo čipy).

Rozmanitost aplikací

ať už se jedná o kartový program zahrnující proximitní karty, čipové karty, nebo kódování magnetické stopy, HDP5600 to zvládne! Tato plně vybavená retransferová tiskárna může tisknout širokou škálu karet, od dárkových nebo členských, až po přístupové karty zajišťující vstup a odchod z budovy. V porovnání s konkurenčními retransferovými tiskárnami na tomto trhu umožňuje HDP5600 tisknout s celkově nejnižšími náklady na kartu.

Komplexní zabezpečení s dalšími volbami

Tento model poskytuje dodatečnou úroveň zabezpečení a ochrany. Pokud se padělatel pokusí nanesenou vrstvu odlepit, obraz bude zničen. Máte také možnost přidat speciální overlaye pro zvýšení zabezpečení karet.

Dlouhá životnost a spolehlivost

Tato tiskárna pro nízké objemy tisků byla navržena tak, aby vydržela úctyhodných šest až deset let poskytovat výkon a spolehlivost, které organizace potřebují, aby mohly zůstat ve hře. HDP5600 je optimální tiskárna pro úlohy tisku karet v malých objemech.

Špičkové záruční krytí

HDP5600 se může pochlubit tříletou zárukou na tiskárnu a tiskovou hlavu, která zahrnuje jednu výměnu tiskové hlavy bez jakýchkoliv dotazů. Navíc po dobu jednoho roku získáte možnost zapůjčení náhradní tiskárny, abyste měli jistotu, že nezůstanete v případě opravy bez tiskárny (a co je nejdůležitější, váš plán produkce karet nebude ovlivněn).

Možnosti upgrade tiskárny

Kartová tiskárna Fargo HDP5600 nabízí celou řadu upgradů navržených pro rozšíření tiskárny podle rozvoje vašeho podnikání. Každá z níže uvedených voleb je rozšiřitelná u zákazníka, takže nemusíte vynakládat další prostředky nebo ztrácet čas a zdroje zasíláním přístroje k výrobci pro rozšíření. Upgrade zahrnují:

Laminace

Ve srovnání s běžnou ochranou ID karet proti opotřebení je laminace způsobem, jak zajistit trvanlivější a odolnější karty. Ať už chcete laminovat jednu nebo obě strany vašich karet, HDP56000 poskytuje flexibilitu, kterou požadujete při změně vašich potřeb. Můžete také přidat holografické obrázky pro ještě vyšší zabezpečení karet. S HDP5600 je to všechno dostupné při zakoupení tiskárny nebo jako rozšíření u zákazníka při změně vašich požadavků.

Wi-Fi konektivita

Pokud vyžadujete bezdrátové připojení, možnost rozšíření o Wi-Fi poskytuje flexibilitu při vytváření karet kdykoliv a kdekoliv to budete potřebovat. 

Oboustranný tisk

Pokud si zakoupíte jednostrannou tiskárnu a rozhodnete se, že chcete využít výhod tisku na obě strany karty, můžete v případě potřeby kdykoliv upgradovat tiskárnu na oboustrannou. 

Kódování

Jedná se o nákladově šetrný způsob vytváření víceúčelových ID karet, které mohou být integrovány s jinými systémy, jako je kontrola přístupu nebo sledování docházky.
 

 

Spotřební materiál pro tuto tiskárnu

Parametry

Bezpečnostní funkce Zámek Kensington, Šifrovaný přenos dat
Kódování Bez kódování
Modelová řada Fargo HDP5600
Roční objem tisku do 2.500 karet
Rozhraní USB, Ethernet
Technologie tisku Re-Transfer
Typ tiskárny Tiskárny plastových karet
Volby tisku Oboustranný potisk

Základní specifikace

 • princip tisku – duplex retransfer (termosublimační a termotransfer)
 • rychlost tisku – až 113 karet/hodinu (YMCK)
 • systém tisku – 600 dpi, 24bitové barvy
 • zásobníky – vstup 100 karet, výstup 200 karet
 • grafická paměť – 16 MB
 • laminátor – volitelně
 • komunikační rozhraní – USB v2.0 (kabel je součástí dodávky) a Ethernet
 • rozměry – výška 292 mm, hloubka 235 mm, šířka 313 mm
 • hmotnost – 7.3 kg
 • záruka – 36 měsíců (+ možnost rozšíření na 48 měsíců)
 • výrobce – Fargo – HID (www.fargo.com)

Volitelné příslušenství:

 • laminovací modul